Karol Machata News, Pics, Buzz & More

Source: Google
Karol Machata
  Všetci muži krásnej Maríny: Kto bol
Všetci muži krásnej Maríny: Kto bol partnerom našej kultovej herečkyPluska.skAutor: archív. Ako sama priznala v jednom rozhovore, na umeleckých partnerov mala veľké šťastie. Jej najlepšími kolegami boli nezabudnuteľní herci Ctibor Filčík, Július Pántik, Gustáv Valach, Martin Gregor, Karol Machata, Štefan Kvietik či Ivan Mistrík.
Posted on 7 June 2017 | 10:03 pm
  Naj postavou bol preňho Cyrano z Bergeracu
Denník NNaj postavou bol preňho Cyrano z BergeracuDenník NKarol Machata sa narodil v Malackách 13. januára 1928. Bol práve piatok a on celý život veril, že mu priniesol šťastie. Dal mu do kolísky herecký talent i zmysel pre humor, ale aj skromnosť, ktorá mu nedovolila, aby ho opantala sláva. S rovnakou ...
Posted on 3 May 2017 | 7:23 am
  Na Stredoeurópskom fóre o fašizme
Denník NNa Stredoeurópskom fóre o fašizme vystúpi český rabín a maďarský filozofDenník N... nezargumentovaná, neoprávnená hrôza, paralyzujúca úsilie potrebné na to, aby sme nekapitulovali už vopred,” cituje britský historik Roger Griffin slová Franklina Roosevelta z roku 1933 vo svojej pozvánke na Stredoeurópske fórum. Karol Sidon ...
Posted on 10 March 2017 | 5:10 am
  Neviditeľný Modran: Prečo sa Karol
Pluska.skNeviditeľný Modran: Prečo sa Karol Machata pred smrťou stiahol do úzadia?Pluska.skKarol Machata odišiel bývať do Modry minulý rok po tom, čo predal vilu na Slavíne. Hoci už vtedy sa medzi hercami šepkalo, že je ťažko chorý, on o zdravotných problémoch nehovoril. Podľa miestnych prežil v Modre v kruhu blízkych peknú jeseň života ...and more »
Posted on 15 May 2016 | 3:02 pm
  Zosnulý Karol Machata (†88): Kam
Pluska.skZosnulý Karol Machata (†88): Kam pochovajú legendárneho herca?Pluska.skZa legendárnym hercom Karolom Machatom († 88) sa už navždy zatiahla opona. V utorok sa s nenahraditeľným umelcom rozlúčilo v divadle celé Slovensko. Kde nájde svoj večný odpočinok? Machata († 88) by mohol byť pochovaný v Bratislave. Autor: TASR.
Posted on 12 May 2016 | 2:17 am
sponsored links
Source: Twitter
Karol Machata
  thecarroll: Open for business!
thecarroll: Open for business! https://t.co/LMncqTzjmD
Posted on 3 July 2016 | 1:52 pmHeadlineGrabber.com is a leading online Headline News aggregator that retrieves top feeds from the world's most respected web sources and integrates them into one convenient page packed with crispy fresh news articles structured around the subjects that interest you the most. Headline Grabber is the easiest way to get a balanced view on the News Headlines shaping your world. You can also follow us on twitter @HeadlineGrabber.

Copyright © Headline Grabber 2006 - 2017  | Contact Us | Disclaimer

( Processed in 1.39518 seconds )