Karol Machata News, Pics, Buzz & More

Source: Google
Karol Machata
  Marína Kráľovičová: „Kvôli mne
Marína Kráľovičová: „Kvôli mne zatiaľ nemuselo za tých 72 sezón odpadnúť predstavenie ani raz!“Pluska.skV posledných rokoch navždy odišli vaši blízki priatelia Elo Romančík, Karol Machata a Ladislav Chudík, Haverl i Slezáček. Čo pre vás znamenali? Ich odchod bolí. Ako keď stratíte najbližšieho člena rodiny. Aj kus seba samého. Veď boli moji milenci ...
Posted on 18 June 2017 | 6:02 am
  Šokujúce pozadie smrti Roba Beňa (†54):
Šokujúce pozadie smrti Roba Beňa (†54): Infarkt dostal v ubytovni! Prečo tam išiel?Pluska.skObrovský šok! Na pohľad vždy vitálny a silný chlap Róbert Beňo († 54) v sobotu poobede dostal rozsiahly infarkt a počas prevozu do nemocnice zomrel. Z jeho smrti je zdrvená rodina, známi a aj všetci exkolegovia, ktorí tomu ešte stále nemôžu uveriť. Čo ...and more »
Posted on 20 March 2017 | 1:00 am
  Sajfa to prepískol, strápnil Miku v
Sajfa to prepískol, strápnil Miku v priamom prenose OTO: Prirovnal ho ku Kollárovým nechutnostiam!Pluska.skZaradila sa tak k menám ako Emília Vašáryová alebo Karol Machata. V príhovore ďakovala aj svojmu zosnulému manželovi Jozefovi Adamovičovi. "Sprevádzal ma 50 rokov nielen na mojej profesionálnej ceste, ale aj na ceste životom," povedala umelkyňa.and more »
Posted on 11 March 2017 | 3:39 pm
  Kolegovia sa lúčili so Zdenou Gruberovou.
TVNOVINY.skKolegovia sa lúčili so Zdenou Gruberovou. Takto si na ňu spomína Kvietik a RomanTVNOVINY.skJej prvým hereckým partnerom bol Karol Machata, neskôr Štefan Kvietik, Leopold Haverl, Ivan Mistrík," doplnil na margo herečky, ktorá sa od postavy k postave prepracúvala k zložitejším charakterom. Pripomenul tiež veľkú spoluprácu Gruberovej s ...and more »
Posted on 30 January 2017 | 6:55 am
  Otvorený rozhovor s manželom Zdeny
Pluska.skOtvorený rozhovor s manželom Zdeny Gruberovej († 83): Aké bolo jej posledné želanie?Pluska.skOdchod vynikajúcej herečky Zdeny Gruberovej († 83) zasiahol všetkých jej priateľov a fanúšikov. Najviac však zarmútil manžela Ľudovíta (86), s ktorým strávila dlhých 55 rokov. A teraz sa, žiaľ, musí zmieriť s tým, že o svoju lásku prišiel. O svojom ...
Posted on 25 January 2017 | 4:00 am
sponsored links
Source: Twitter
Karol Machata
  thecarroll: Open for business!
thecarroll: Open for business! https://t.co/LMncqTzjmD
Posted on 3 July 2016 | 1:52 pmHeadlineGrabber.com is a leading online Headline News aggregator that retrieves top feeds from the world's most respected web sources and integrates them into one convenient page packed with crispy fresh news articles structured around the subjects that interest you the most. Headline Grabber is the easiest way to get a balanced view on the News Headlines shaping your world. You can also follow us on twitter @HeadlineGrabber.

Copyright © Headline Grabber 2006 - 2017  | Contact Us | Disclaimer

( Processed in 3.36247 seconds )