Karol Machata News, Pics, Buzz & More

Source: Google
Karol Machata
  V duchu mýtickej osmičky sa nesie
Teraz.sk (tlačová správa)V duchu mýtickej osmičky sa nesie matičný Národný kalendár na rok 2018Teraz.sk (tlačová správa)V januári je to, napríklad, Jozef Škultéty, Hana Meličková a Karol Machata, vo februári Andrej Kmeť a Imrich Karvaš, v marci Ivan Krasko a Pavol Dobšinský, v apríli Ľudovít Šenšel, Rudolf Sloboda a Muzeálna slovenská spoločnosť, v máji mikulášske ...
Posted on 25 September 2017 | 3:34 am
  Zemřela hvězda Návštěvníků! Legendě
tn.czZemřela hvězda Návštěvníků! Legendě Semaforu bylo 73 lettn.czObjevil se i v několika desítkách filmových a televizních rolích. Tou poslední byla v roce 2007 role ve filmu Mirjam Landové Kvaska. Karol Machata. Zemřel herec Machata! Hvězda Anděla na horách a Soli nad zlato. Jméno Datel si nechal dát do občanky až ...and more »
Posted on 30 August 2017 | 6:52 am
  Zemřela zpěvačka hitu, který se hrával
tn.czZemřela zpěvačka hitu, který se hrával na každé diskotécetn.czTa se stala doslova taneční hymnu sedmdesátých a později i osmdesátých let. Karol Machata · Zemřel herec Machata! Hvězda Anděla na horách a Soli nad zlato. Později se píseň stala symbolem boje za lepší postavení žen ve společnosti. ČTĚTE TAKÉ:.and more »
Posted on 13 March 2017 | 2:52 am
  V roku 2016 nás opustili desiatky
TopkyV roku 2016 nás opustili desiatky osobností: Pozrite sa, na koho Slováci môžu už len spomínaťTopkyBRATISLAVA - Leopold Haverl, Anton Srholec, Karol Polák, Karol Machata, Michal Kováč, Martin Filko či Juraj Slezáček sú len jednými z mnohých významných osobností, ktoré nás v priebehu tohto roka opustili. Prinášame chronológiu úmrtí osobností ...and more »
Posted on 18 December 2016 | 1:50 am
  Neviditeľný Modran: Prečo sa Karol
Pluska.skNeviditeľný Modran: Prečo sa Karol Machata pred smrťou stiahol do úzadia?Pluska.skKarol Machata odišiel bývať do Modry minulý rok po tom, čo predal vilu na Slavíne. Hoci už vtedy sa medzi hercami šepkalo, že je ťažko chorý, on o zdravotných problémoch nehovoril. Podľa miestnych prežil v Modre v kruhu blízkych peknú jeseň života ...and more »
Posted on 15 May 2016 | 3:02 pm
sponsored links
Source: Twitter
Karol Machata
  thecarroll: Open for business!
thecarroll: Open for business! https://t.co/LMncqTzjmD
Posted on 3 July 2016 | 1:52 pmHeadlineGrabber.com is a leading online Headline News aggregator that retrieves top feeds from the world's most respected web sources and integrates them into one convenient page packed with crispy fresh news articles structured around the subjects that interest you the most. Headline Grabber is the easiest way to get a balanced view on the News Headlines shaping your world. You can also follow us on twitter @HeadlineGrabber.

Copyright © Headline Grabber 2006 - 2017  | Contact Us | Disclaimer

( Processed in 3.14947 seconds )