Karol Machata News, Pics, Buzz & More

Source: Google
Karol Machata
  Staromestský klobúk - Korzár.sk
Korzár.skStaromestský klobúkKorzár.skCítim sa pri nich ako keby som počúval rozprávku, ktorú narozprával na platni Karol Machata. Alebo ako prvá cesta vláčikom po Čermeli. Alebo poriadne buchty s makom, práškovým cukrom a zapíjať to tým pravým byllinkovým čajom. To boli kedysi buchty.
Posted on 15 February 2017 | 8:55 am
  Starejší z Hriňovej vodí na svadby aj
Pravda.skStarejší z Hriňovej vodí na svadby aj Jozefa KroneraPravda.skTie zvykli nahovoriť Karol Machata a práve Jozef Kroner.“ Martin Kronerov hlas začal napodobňovať. „Už na základnej škole mi to celkom išlo a zdokonalil som sa v tom na strednej a potom na vojenčine, kde som už robil po večeroch estrádne programy.
Posted on 14 February 2017 | 6:00 am
  Machata opustil milované divadlo
Pluska.skMachata opustil milované divadlo roztrpčený. Legendu podrazil druhotriedny herec!Pluska.skAk by niekto skladal rebríček našich najlepších umelcov vôbec, Karol Machata by bezpochyby ašpiroval na prvé pozície. Komik i tragéd s nezameniteľným šibalským úsmevom, čisté a obrovsky silné herecké posolstvo v každom geste či replike, charizma ako ...and more »
Posted on 14 May 2016 | 12:04 am
  Zosnulý Karol Machata (†88): Kam
Pluska.skZosnulý Karol Machata (†88): Kam pochovajú legendárneho herca?Pluska.skZa legendárnym hercom Karolom Machatom († 88) sa už navždy zatiahla opona. V utorok sa s nenahraditeľným umelcom rozlúčilo v divadle celé Slovensko. Kde nájde svoj večný odpočinok? Machata († 88) by mohol byť pochovaný v Bratislave. Autor: TASR.
Posted on 12 May 2016 | 2:17 am
  Zbohom – Karol Machata - Slovo
SlovoZbohom – Karol MachataSlovoKarol, smútim viac, ako sa dá vypovedať, s tebou odchádza aj kus mňa samotnej, s tebou, posledným bardom, posledným mohykánom našej slnečnej generácie. Volali sme ju slnečná a aj šťastná, lebo sa dostala k slovu hneď po vojne. Vyleteli sme do svetla, ...
Posted on 11 May 2016 | 12:12 am
sponsored links
Source: Twitter
Karol Machata
  thecarroll: Open for business!
thecarroll: Open for business! https://t.co/LMncqTzjmD
Posted on 3 July 2016 | 1:52 pmHeadlineGrabber.com is a leading online Headline News aggregator that retrieves top feeds from the world's most respected web sources and integrates them into one convenient page packed with crispy fresh news articles structured around the subjects that interest you the most. Headline Grabber is the easiest way to get a balanced view on the News Headlines shaping your world. You can also follow us on twitter @HeadlineGrabber.

Copyright © Headline Grabber 2006 - 2017  | Contact Us | Disclaimer

( Processed in 5.86947 seconds )